Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa
2006 - 2007 Sezon Açılışı
Pazartesi, 28 Ağustos 2006
2006-2007 sezonunda 1.Amatör spor gurubunda mücadele edecek olan Yavuz Sultan Selim Spor Takımımız, Haliç Spor, Yeşilova Spor Sezon açılışını birlikte İBB Balat Akşemseddin spor tesislerinde İBB Başkanlığı tarafından kendilerine tahsis edilen yeni suni çim sahalarında yaptılar. Açılış törenine müteakip semtin veteranlar müsabakası yapıldı.
Devamını oku...
 
Değerlendirme Toplantısından Görüntüler
Cuma, 25 Ağustos 2006
2006 Yaz Spor Etkinlikleri değerlendirme toplantısı 24.08.2006 Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı'nda 10:00 - 23:00 saatleri arasında yapıldı etkinlerde görev alan, mazereti olan bazı arkadaşlar dışında bütün görevliler ve yardımcılarının katıldığı yemekli toplantı etkinliğinin tanışma ve kış çalışmaları hakkında bilgi teatisi ve tanışma amaçlı olarak devam etti. Tuzla'dan Büyükçekmece'ye yüzlerce görevlimizin katılımı ile gerçekleşen toplantıdan görüntüler.
Devamını oku...
 
Cebeci Spor Kompleksi Açılış Töreni
Cuma, 18 Ağustos 2006
cayirbasi10

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarafından Gaziosmanpaşa İlçemizde inşa edilen Spor tesisi ve şehir spor parkı törenle hizmete açıldı.

 Bu yıl ilimizdeki bütün spor tesisi ve spor etkinliklerinde olduğu gibi Cebeci spor kompleksi 1. bölüm açılışında yine vakfımızın sporcuları alanı doldurdu.

 

Devamını oku...
 
Kasım Paşa'da Ücretsiz Eğlence
Cuma, 04 Ağustos 2006
ksmp_iskele3
 Sıcak Yuva Vakfı 2006 yaz Spor Kültür Sanat etkinlikleri çerçevesinde İstanbul'un meydanlarında halka  açık ücretsiz eğlence, spor ve kültür içerikli uygulamalarında 04.08.06 günü Kasımpaşa iskele meydanındaydık.
Devamını oku...
 
2006 Yaz spor etkinliklerimiz açılış töreni
Salı, 25 Temmuz 2006
 Sıcak Yuva Vakfı 2006 Yaz Spor Eğitim, Kültür etkinlikleri İstanbul'un çeşitli ilçelerindeki temsilcilikleri aracılığı ile bu yıl 50.bin gencimize hizmet vermeyi hedeflemiştir.15 temmuzda başlayan etkinliklerimize 7-17 yaş aralığında bütün gençlerimiz davetlidir, hizmetlerimizin tamamen  ücretsizdir.
Devamını oku...
 
Yaz Spor Kültür, Sanat Etkinlikleri
Cumartesi, 12 Haziran 2004
burhanfelek1 
Sıcak Yuva Vakfımız şimdilik sadece İstanbul'da 50 bin kişilik 7-17 Yaş arası çocuklarımızın katıldığı Futbol,Kapalı Havuzda yüzme,Güreş, Jimnastik, Basketbol,Voleybol,Savunma sporları dallarında , Alanında profesyonel formasyonu olan 250 hocanın nezaretinde Forma,spor malzemeleri,Vakfımızca ücretsiz karşılanan Dev bir organizasyona 29 Haziran'da BURHAN FELEK spor kompleksinde yapılan açılış merasimi ile başlandı.
Devamını oku...
 
Sporcularımız alanları dolduruyor.
Salı, 25 Temmuz 2006
burhanfelek9.jpg
Sıcak Yuva Vakfı Yaz Spor, Kültür, Sanat Etkilkleri çerçevesinde ki katılımcı çocuklarımız,  İstanbul Gençlik Spor Genel Müdürlüğünün yaz spor okulu açılış töreninin ve daha bir çok açılış töreninin gözdesi oldular. Yetkililer yıllardır açılış törenlerinde böyle büyük bir katılım olmadığını belirttiler.
Devamını oku...
 
Çayırbaşı Stadyumu Hizmete Girdi
Cuma, 28 Temmuz 2006
cayirbasi5
Çayırbaşı stadyumu düzenlemesi yapılarak törenle hizmete girdi. Törende tribünde yine sıcak yuva vakfı vardı
Gençlik spor il müdürlüğümüz tarafından yapılan şehir stadı açılışında Sıcak Yuva Vakfımız tribünleri doldurdu.
Sarıyer ve Çayırbaşı civarında etkinliklerimize katılan binlerce çocuğumuz açılışa koştu, kendilerine bu imkanları sunan büyüklerine teşekkür ettiler. Diğer spor tesisleri gibi bu tesiste vakfımızın hizmetinde olacak. Yaz spor etkinliklerimizde tesisten faydalanmaktayız.

 

Devamını oku...
 
Tuzla Etkinlik Uygulamaları
Salı, 01 Ağustos 2006
Tuzla İlçemizde Yaz spor etkinlikleri Büyük bir eğitimci kadro ile devam ediyor.  İlçede bulunan  Kafkale spor tesisleri etkinliklerimiz için mükemmel bir altyapı oluşturmaktadır. tesislerden maalesef tamamından yararlanmamız bu yıl mümkün olmadı. yüzmeye ilave olarak bazı salon sporlar dalları da burada verilmektedir.
Devamını oku...
 
Taksim Meydan Spor
Çarşamba, 02 Ağustos 2006
taksim_meydanspor
 Taksim ve çevresinde yaşayan , Aile bütçesine katkı sağlamak amacı ile  okul çıkışı küçük yaşta çalışmaya mecbur kalan çocuklarımızın, çocukluklarının gereği oyun ihtiyacını karşılamak amacı ile bu çocuklarımıza spor imkanı hazırladık.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 61 - 78 Toplam 78

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Syndicate

baharbasladi

İnsan Kaynakları

1.Vakfımızın Kış ve Yaz Spor programlarında bizimle çalışabilecek spor akademisi mezunu ilkeli dinamik ve genç spor eğitmenleri arıyoruz.

2.Bağcılar Sıcak Yuva Vakfı Etüt Merkezimizde görevlendirilmek üzere pedagoji ve çocuk eğitimi dalında eğitim almış genç ve dinamik eğitmenler aranmaktadır.

3.KİM NE BİLİYORSA, HANGİ ALANDA UZMANSA,  NE KATABİLECEKSE ONUNLA GELSİN

CV'lerinizi aşağıdaki mail adresine veya faks numarasına gönderebilir yada İşbaşvuru form 'unu doldurabilirsiniz.

FAKS: 02125292637
EMail: info@sicakyuva.com

 


Kış Dönemi Spor

kisspor

  Sıcak yuva vakfımız kış dönemi spor çalışmalarında Savunma sporları Avrupa yakasında dokuz spor salonunda devam ediyor. Çalışmalarımıza katılmak ücretsizdir. Çalışmalarımız hakkında genel bilgi almak için vakfımızın  0212 587 53 32 /33 telefonundan bilgi alabilirsiniz.
svbtnesenyurt
svbtngungoren
svbtnyenibosna
svbtnbagcilar

Anket

Yaz Spor Faaliyetlerimizi faydalı görüyor musunuz ?
 

Kimler Online

İstatistik

Toplam Ziyaret 
51084
T.Tekil Ziyaret 
7513
Aylık Ziyaret 
8609
Haftalık Ziyaret 
1103
Bugün 
59

SAĞLIK SPONSORLARIMIZ

sagliklogo

Top
Untitled-12