Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa
1. Kış Yüzme Yarışları
Salı, 30 Ocak 2007
İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı Spor A.Ş. Kafkale Tesisleri I. Kış Yüzme Yarışlarında ilk kez podyuma çıkan Sıcak Yuva Vakfı Erenköy Spor Kulübü yüzücülerimiz ilk sınavlarını başarıyla verdi. Çalışmalarını Tuzla'da koordinatör Ufuk GERSMAN, yüzme hocaları Yalçın TINGAZ ve Yasemin ERGELMİŞ yönetiminde yapan yüzücülerimiz çok sayıda davetli önünde yapılan yarışlarda başarılı sonuçlar elde etti.
Devamını oku...
 
Balat Etüt Merkezi'nde Karne Sevinci
Perşembe, 22 Şubat 2007
Balat etüt merkezimizde 2006-2007 öğretim yılı 1.dönem takdir ve teşekkür alan çocuklarımıza hediyeleri eğitmen Elif UYGUR ve kültür sanat öğretmeni Necmeddin YAŞAR tarafından verildi. Öğrencilerimizin başarısı onlar kadar bizleri de mutlu etti. Çocuklarımızdan başarılarının devamını dileriz..
Devamını oku...
 
Oğuz Canpolat Lisesi Açılış Töreni
Cuma, 19 Ocak 2007
İstanbul Eyüp İlçemizde Oğuz Can Polat Lisesi açılış törenine İçişleri Bakanımız, Milli Eğitim Bakan Yrd.'mız, İstanbul Valimiz, Eyüp ve Fatih ile çevre ilçeleri kaymakamlarımız, Milli Eğitim Müdürlerimiz ve kalabalık bir davetli grubu katıldı. Sıcak Yuva Vakfı Mehter Takımı yaptığı muhteşem gösteriyle davetlileri kendilerine hayran bıraktı.
Devamını oku...
 
Bağcılar Etüt Merkezi
Pazartesi, 15 Ocak 2007
Bağcılar Belediyesi Sıcak Yuva Vakfı Çocuk Eğitim Etüt Merkezimiz açılışa hazır. Görevli personelin atanması ile bu ay sonu hizmetinizdeyiz. Bağcılar Belediyesi Başkanı Av. Feyzullah Kıyıklık'ın çocuklarımızın geleceğine yaptığı müthiş çalışmalardan biri olan, Çocuk Eğitim Etüt Merkezi Projesi; gençliği okul dışı saatlerinde faydalı meşguliyetlerle sokaktan kurtaracak, onlara çağın modern eğitim araç ve imkanlarından faydalanmalarını sağlamayacaktır.td>
Devamını oku...
 
Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret
Salı, 09 Ocak 2007
İstanbul Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ata Özeri Sıcak Yuva Vakfı olarak makamında ziyaret ettik. Ziyarette Sıcak Yuva Vakfı Başkan Yrd.Sayın Av. Faik Işık ve vakıf yöneticileri katıldılar.
Devamını oku...
 
Kurban Bağış Organizasyonu
Cuma, 05 Ocak 2007
Sıcak Yuva Vakfı olarak, vakıf yönetimince tedarik edilen kurbanlar usulüne uygun tarzda özenle kesilerek, hijyenik ambalajlarla ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza dağıtılmıştır.
Devamını oku...
 
Istanbul Judo Şampiyonası
Pazartesi, 30 Ekim 2006
Sıcak Yuva Vakfı olarak G.S.I.M adına istanbul Juda Şampiyonasına katıldık ve Takım halinde birinci olduk veYıldız Genç Bayanlarda takım halinde 3. olduk toplam 17 madalya kazandık. Katılan gençlerimizi kutluyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.
Devamını oku...
 
Bağcılar İftar
Pazartesi, 30 Ekim 2006
Sıcak Yuva Vakfı, Bağcılar belediye başkanı Av. Feyzullah Kıyıklık 'ın davetlisi olarak 21.10.2006 günü Bağcılar belediyesi iftar çadırına Yönetici,Öğretmen,Antrenör, Sporcular,Kültür etkinliğine katılan öğrencilerimiz ve aileleri ile katıldılar.
Devamını oku...
 
Sıcak Yuva Vakfı Mehter Bölüğü
Pazartesi, 30 Ekim 2006
Sıcak Yuva vakfımızın 10-17 yaş gurubu Mehteran bölüğü oluşturma çalışmaları son aşamaya geldi.
Devamını oku...
 
ÇİP Projesi Başlıyor
Çarşamba, 11 Ekim 2006
İstanbul'da Fatih,Bağcılar,Sultanbeyli İlçelerinde bütün ilk öğretim okullarında (Ç.İ.P.) Çocuk Sağlığı izleme proğramı uygulamasına başlıyoruz.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 41 - 60 Toplam 78

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Syndicate

baharbasladi

İnsan Kaynakları

1.Vakfımızın Kış ve Yaz Spor programlarında bizimle çalışabilecek spor akademisi mezunu ilkeli dinamik ve genç spor eğitmenleri arıyoruz.

2.Bağcılar Sıcak Yuva Vakfı Etüt Merkezimizde görevlendirilmek üzere pedagoji ve çocuk eğitimi dalında eğitim almış genç ve dinamik eğitmenler aranmaktadır.

3.KİM NE BİLİYORSA, HANGİ ALANDA UZMANSA,  NE KATABİLECEKSE ONUNLA GELSİN

CV'lerinizi aşağıdaki mail adresine veya faks numarasına gönderebilir yada İşbaşvuru form 'unu doldurabilirsiniz.

FAKS: 02125292637
EMail: info@sicakyuva.com

 


Kış Dönemi Spor

kisspor

  Sıcak yuva vakfımız kış dönemi spor çalışmalarında Savunma sporları Avrupa yakasında dokuz spor salonunda devam ediyor. Çalışmalarımıza katılmak ücretsizdir. Çalışmalarımız hakkında genel bilgi almak için vakfımızın  0212 587 53 32 /33 telefonundan bilgi alabilirsiniz.
svbtnesenyurt
svbtngungoren
svbtnyenibosna
svbtnbagcilar

Anket

Yaz Spor Faaliyetlerimizi faydalı görüyor musunuz ?
 

Kimler Online

Şu anda 1 misafir bağlı

İstatistik

Toplam Ziyaret 
51084
T.Tekil Ziyaret 
7513
Aylık Ziyaret 
8609
Haftalık Ziyaret 
1103
Bugün 
59

SAĞLIK SPONSORLARIMIZ

sagliklogo

Top
Untitled-12