Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow İstanbul'un En Hızlısı Final Sonuçları
İstanbul'un En Hızlısı Final Sonuçları Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Cuma, 11 Mayıs 2007
SICAK YUVA ATLETLERİ "SICAK YUVA VAKFI İSTANBUL'UN EN HIZLISI" FİNALLERİNİN EN BAŞARILI ATLETLERİ OLDU!
SICAK YUVA VAKFI’nın düzenlemiş olduğu yarışmalar bilindiği gibi tüm İstanbul'un okullarında seçilen en hızlı öğrenciler önce 32 ilçede yarışıyorlar ilk 3'e giren öğrenciler daha sonra tüm ilçelerin yarıştığı avrupa yakası ve anadolu yakası olmak üzere binlerce çocuğun içinden Sadece avrupa 12 anadolu 12 olmak üzere her yaş kategorisinde 24 öğrenci finallerde dün Burhan Felek atletizm pistinde kıyasıya mücadele ettiler.

Bu çok yetenekli 24 çocuğumuzdan ilk 3 öğrenciyi belirledik sonuçlara baktığımızda vakfımız öğrencilerinin çok başarılı olması bizi oldukça mutlu etti tüm katılan Öğrenci öğretmenlere teşekkür ederiz.
 

 

1996 doğumlu 60 metre kızlar kategorisinde 1.olan öğrencimiz Yasemin Kamacı 8.75 sn’lik derecesi ile 11.yaş kızlarda şimdiye kadar bu yaş gurubunda koşulan en iyi derecenin de sahibi olmuştur. Yasemin avrupa boks şampiyonu sayın CEMAL KAMACI’nında küçük yeğeni olmaktadır!





60 metrede 8.78 sn. ile en iyi dereceyi elinde bulunduran Saime Cengiz kardeşimizde 1995 doğumlu kızlarda 11.35 sn. lik derecesiyle birinciliği kimseye kaptırmamıştır! Saime'de Avrupa 1500 metre şampiyonu olan Süreyya AYHAN’ın küçük yeğenidir!
 

Saime CENGİZ ve Süreyya AYHAN


1995 doğumlu erkekler 80 metre yarışında da Aykut AY kardeşimiz 10.56 sn.lik derecesi ile 1. olmuştur.
1993 doğumlu erkekler 100 metre kategorisinde Umut BİLİCİ kardeşimiz 12.24 sn.lik derecesiyle 1.olmuştur.
Yine Vakfımız öğrencilerinden  EnesYILMAZ 60 Metre erkekler kategorisinde 3. olurken 9.15 sn.lik derece elde etmiştir.
1995 doğumlu kızlarda ise Dilber DENİZ 80 Metrede 11.81 sn.lik derecesi ile 3. olmuştur.
 


Tüm öğrencilerimizi candan kutluyor daha nice başarılar temenni ediyoruz.

SICAK YUVA
ATLETİZM ANTRENÖRÜ
ERKAN ÖZİZ
 

(60 M)
1997 KIZ
1.ELİF EDA FİDANCIOĞLU PENDİK O.GAZİ 9.49
2.KADER ERBEK ÜMRANİYE S.AYDOĞAN 9.57
3.BANU GÜLER GÜNGÖREN DR.LÜTFİ KIR 9.66
(60 M)
1996 KIZ
1.YASEMİN KAMACI ÜSKÜDAR LÜTFİ ELÇİN 8.75
2.DENİZ TAHMAZ KADIKÖY DENİZATI 8.93
3.BÜŞRA ERDEM ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI 9.04
(80 M)
1995 KIZ
1.SAİME CENGİZ Z.BURNU ATATÜRK 11.35
2.NAZLICAN SAĞUN BEYKOZ TED 11.65
3.DİLBER DENİZ ÜSKÜDAR 4.MURAT 11.81
(100 M)
1994 KIZ
1.YASEMİN FİSHER ÜMRANİYE AHMET KEL. 13.38
2.BURCU ÖZTÜRK SARIYER K.KARABEKİR 13.40
3.DENİZ ATEŞ SARIYER ALPARSLAN 13.96

(60 M)

1997 ERKEK
1.YASİN DENİZ  PENDİK  O.GAZİ 8.76
2.JEREMY BRADLEY SARIYER  ENKA 8.94
3.ENES YILMAZ  ÜSKÜDAR ÇENGELK. 9.15
(60 M)
1996 ERKEK
1.RAMAZAN BERBER  SARIYER  ANAFARTA.  8.67
2.DENİZ ODABAŞ  SARIYER  ANAFARTA. 8.73
3.SERHAT GÖK  K.ÇEKMECE  KANARYA  8.79

(80M)

1995 ERKEK
1.AYKUT AY  ÜSKÜDAR  4. MURAT  10.56
2.ASLAN USKAŞ  K.ÇEKMECE  KANARYA 10.90
3.ÖMER KADİR TUNA  ÜSKÜDAR  BAĞLAR B.  11.00

Son Güncelleme ( Cumartesi, 12 Mayıs 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12