Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow Pist Yarışmaları
Pist Yarışmaları Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 07 Mayıs 2007
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ilköğretim okulları arası düzenlemiş olduğu pist yarışları sonuçlandı. Vakfımız sporcuları çeşitli dereceler kazandı.
YASEMİN KAMACI: İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ilköğretim okulları arası düzenlemiş olduğu pist yarışlarında vakfımız öğrencisi olan 1996 doğumlu Yasemin kardeşimiz 75 metre kızlar kategorisinde 10.43 lük derecesi ile İstanbul şampiyonu olmuştur. Bu sezonun Türkiye'deki en iyi derecesine de imza atmıştır.. Uzun Atlama kızlar kategorisinde de 4.15 metrelik atlayışı ona yine İstanbul şampiyonluğunu getirmiştir! Başarılarının devamını dileriz!.

ÇAĞRI KOCA: Geçtiğimiz şubat ayında Türkiye 4.'sü olan öğrencimiz okullar arası İstanbul şampiyonasında birinciliği kimseye kaptırmadı.10.14 metrelik atışı ile birinci (4 kg) olan kardeşimizi kutlarız.

RECEP TOPALOĞLU: 3000 Metre Erkekler kategorisinde 1. olan vakfımız öğrencisi Recep 10.36 dakikalık derece elde etti başarılar onunla olsun.

UMUT BİLİCİ: Şubat ayında uzun atlama Türkiye beşincisi olan umut İstanbul şampiyonasında 100 metreyi 11.97 koşarak 2. olmayı bildi. Uzun atlama da ise 4.97 atlayarak yine 2. oldu.

FATİH KORKUNÇ: 3000 METRE Erkekler de 48 kişiyi geçerek yaptığı 10.48 lik derecesi ona okullar arası İstanbul 3.lüğünü kazandırdı.

Son Güncelleme ( Salı, 08 Mayıs 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12