Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow İstanbul'un En Hızlısı Finalistleri
İstanbul'un En Hızlısı Finalistleri Yazdır E-posta
 

 AVRUPA YAKASI FİNALİSTLERİ

 

Yazar Administrator   
Cuma, 27 Nisan 2007
Vakfımızın düzenlemiş olduğu Atletizm Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen İstanbul'un En Hızlısı yarışmasından görüntüler ve finalistlerin listesi.

1997 KIZ

  ADI SOYADI İLÇE OKULU DERECE
1. BANU GÜLEK GÜNGÖREN LÜTFİ KIRDAR 9.54
2. YAREN ACAR KAĞITHANE AŞIK VEYSEL 9.68
3. ÖZGENUR SAVRUN SARIYER KAZIM KARABEKİR 9.70
4. ERVA BERİN KÜÇÜK BAKIRKÖY 60.YIL ATAKÖY 9.82
5. TUĞÇE SERT K.ÇEKMECE M.F.ÇAKMAK 9.87
6. CANAN DUMAN EYÜP TURGUT ÖZAL 9.97
7. ESMA KÖMÜRCÜOĞLU K.ÇEKMECE KANARYA 9.98
8. BEDİA TURGUT KAĞITHANE AHMET ÇUHADAROĞ 10.03
9. ÖZNUR CİVEK AVCILAR CİHANGİR 10.17
10. AYSU ÖZKAN K.ÇEKMECE KANARYA 10.20
11. CEREN KISACIK AVCILAR FATİH KOLE 10.21
12. EBRU USLU BAĞCILAR YEŞİLBAĞ İ.O 10.24

1997 ERKEK

1. CEREMY BRADDLY SARIYER ENKA KOLE 9.15
2. A.UĞURKAN KARAKAYA ZEYTİNBURNU H.ÜNDER 9.20
3. BEYTULLAH ÜNYELİ SARIYER M.AKİF 9.25
4. SEDAT GÖZÜŞİRİN GÜNGÖREN L.KIRDAR 9.32
5. İ.ENES SARIYILDIZ K.ÇEKMECE M.F.ÇAKMAK 9.50
6. BARAN SELMANLI EMİNÖNÜ BEYAZIT İ.O 9.56
7. EMİRHAN CEYLAN BAKIRKÖY Z.BEDİA 9.57
8. OKAN ESEN ÇATALCA GAZİ.İ.O 9.60
9. HÜSEYİN ALTUNDAĞ K.ÇEKMECE M.F.ÇAKMAK 9.60
10. SELİMCAN DEMİREL Z.BURNU CELALETTİN GÖZÜ 9.61
11. EMRE KAYNAR BEŞİKTAŞ B.J.K KOLE 9.68

1996 KIZ

1. ÜLKÜNUR ÖMÜR SARIYER K.KARABEKİR 9.01
2. ELİF POLAT KAĞITHANE A.VEYSEL 9.05
3. ŞENNURUN KANIK SARIYER K.KARABEKİR 9.20
4. ELÇİN DEMİR FATİH FINDIKZADE 9.21
5. TUĞBA KAYA KAĞITHANE ÖNDER İ. O 9.25
6. ELİF ATAN Z.BURNU H.ÜNDER .İ.O 9.25
7. MİNE TOZKOPARAN Z.BURNU ATATÜRK 9.27
8. GAMZE TORBAL ÇATALCA AKALAN KÖYÜ 9.39
9. RABİA YILDIZ KAĞITHANE ÇAĞLAYAN İ.O 9.45
10. DENİZ KÜÇÜK PINAR ÇATALCA 75 YIL İ. O. 9.45
11. MİRAY SARITAŞ BAĞCILAR EVREN 9.46
12. BETÜL KARAÇAM FATİH FINDIKZADE 9.48
13. ESİN DENİZ FATİH RİYAZİYECİ İ.O 9.52

1996 ERKEK

1. RAMAZAN BERBER SARIYER ANAFARTALAR 8.53
2. Y.DENİZ ODABAŞ SARIYER ----- 8.56
3. SERHAT GÖÇ K.ÇEKMECE KANARYA 8.68
4. ABDULLAH MERT EYÜP T.ÖZAL 8.71
5. FURKAN KARAKUŞ KAĞITHANE A.ÇUHADAR 9.02
6. ONUR KAVRAS EYÜP T.ÖZAL 9.06
7. BARIŞ AYYILDIZ BAKIRKÖY A.HAMDİ 9.09
8. AHMET GÜNEŞ K.ÇEKMECE KANARYA 9.16
9. EMRE DEMİRBAŞ GÜNGÖREN L.KIRDAR 9.25
10. S.SEFA BAŞETEMUR AVCILAR FATİH KOLE 9.26
11. TUNAHAN ÖZÇATAL HALKALI DOĞA 9.30
12. A.HAYDAR ERDOĞAN ÇATALCA FERHATPAŞA 9.30

1995 KIZ

1. SAİME CENGİZ Z.BURNU ATATÜRK 11.20
2. BETÜL SAVAŞ ŞİŞLİ UFUK KOLE 11.22
3. NÜPERDA TEKİNER GÜNGÖREN L.KIRDAR 11.85
4. NAZMİYE ÇETİNKAYA SARIYER TUNCAY ARTAN 11.89
5. SEZER REŞAT AVCILAR CİHANGİR İ.O 11.96
6. CANSU ŞİMŞEK BAKIRKÖY İ.SİNA 12.00
7. EDA SÖNMEZ KAĞITHANE AŞIK VEYSEL 12.04
8. AYŞE AYTULUM Z.BURNU ATATÜRK 12.08
9. DİLEK TEMEL SARIYER M.AKİF 12.08
10. FEYZA BEKTAŞ BAKIRKÖY FATİH KOLE 12.22
11. AYSU PUL ÇATALCA GAZİ 12.23
12. ELİF GÜNAY FATİH SALİH ZEKİ 12.27
13. AYSU ARSLAN ÇATALCA 75.CUMHURİYET 12.29

1995 ERKEK

1. BURHAN YAŞAR K.ÇEKMECE C.ZARİFOĞLU 10.58
2. ASLAN USKAŞ K.ÇEKMECE KANARYA 10.74
3. YUNUS SOYDAL KAĞITHANE ÇAĞLAYAN 10.83
4. BERK GÖLLÜCELİ BEŞİKTAŞ B.J.K KOLE 11.02
5. FERHAT KARACA FATİH RİYAZİYE İ.O 11.03
6. EMRE SAY Z.BURNU 75 YIL 11.30
7. MERT KAYA ŞİŞLİ H.EDİP 11.32
8. BORA GÜNGÖR ESENYURT ATAKÖY İ.O 11.34
9. S.FARUK ALATAY AVCILAR SEYİT ONBAŞI 11.36
10. İLYAS BİLİCİ FATİH SULTAN FATİH 11.51
11. AKSEL MAGAR BAKIRKÖY YEŞİLKÖY ERME 11.57
12. M.OKTAY KIRAÇ SARIYER ATATÜRK 11.68

1994 KIZ

1. BURCU ÖZTÜRK SARIYER K.KARABEKİR 13.37
2. DENİZ ATEŞ SARIYER ALPARSLAN 13.50
3. BEYZA YÜCEL K.ÇEKMECE UĞUR KOLE 14.04
4. TUĞBA GÜNEŞ Z.BURNU ATATÜRK 14.49
5. BESTE AKSU ÇATALCA KESTANELİK 14.57
6. DİLEK ATLIGER GÜNGÖREN GÜNEŞLİTEPE 14.59
7. SEVİM POLAT KAĞITHANE A.VEYSEL 14.62
8. MELEK AVCI FATİH RİYAZİYE 14.81
9. ZEKİYE KARAHAN FATİH G.OSMAN 14.81
10. GÜLŞAH KARGIN K.ÇEKMECE M.F.ÇAKMAK 14.85
11. AYŞE AKSOY FATİH H.SÜLEYMAN 14.86
12. GİZEM YAZICI ŞİŞLİ H.EDİP 14.90

1994 ERKEK

1. BURAK PALA K.ÇEKMECE UĞUR KOLE 12.99
2. YAVUZ İŞİNGİR AVCILAR FATİH KO 13.19
3. AHMETCAN TORUN GÜNGÖREN İNCİRLİBAHÇE 13.46
4. ORÇUN TEMELLER Z.BURNU ATATÜRK 13.47
5. OĞUZHAN TAHUN BAKIRKÖY M.SİNAN 13.53
6. D.BAHADIR FIRAT FATİH FINDIKZADE 13.59
7. MEHMET ORHAN AVCILAR CİHANGİR 13.66
8. ERTUĞRUL ÇİÇEKDAL SARIYER T.ŞORAY 13.67
9. MERT AKSOY BAKIRKÖY A.HAMDİ 13.72
10. SALİH ŞENEL ŞİŞLİ UFUK KOLE 13.92
11. DOĞAN KAPLAN Z.BURNU H.ÜNDEĞER 13.94

1993 KIZ

1. BENGİ ÇAKAR ŞİŞLİ EVRİM 13.79
2. NİLAY GÜMÜŞ SARIYER M.AKİF 13.80
3. GİZEM ÖZBİNGÜL FATİH ULUBATLI 14.00
4. NURTEN BÜYÜK SARIYER M.AKİF 14.09
5. FERDA ERMİŞ BEŞİKTAŞ İ.TARHAN 14.16
6. MERVE GÜNDOĞAN FATİH RİYAZİYECİ 14.43
7. HATİCE UÇAR Z.BURNU ATATÜRK 14.55
8. SEDANUR KİRAZ FATİH FINDIKZADE 14.75
9. MİZGİN ÇELİK K.ÇEKMECE KANARYA 14.79
10. M.CANSU İZCİ AVCILAR G.PALA 15.15

1993 ERKEK

1. SONER SUBAŞI SARIYER DUMLUPINAR 12.50
2. CİHAN ŞAHİN K.HANE ÇUHADAROĞLU 12.64
3. EMRE ŞENGÜLER GÜNGÖREN FATİH KO 12.65
4. ÖNDER KENAR BAKIRKÖY M.KÖLÜK 12.92
5. BATUHAN TOPÇU GÜNGÖREN L.KIRDAR 13.00
6. BURAK ERTEKİN BAKIRKÖY Ş.PİLOT MUZAF 13.04
7. ALKAN GÜLER K.ÇEKMECE ZARİFOĞLU 13.14
8. MERT ARSLANKAYA MERTER FATİH KO 13.14
9. HASAN ALIMCI AVCILAR SEYİT ONBAŞI 13.15
10. SİNAN İNAN K.ÇEKMECE M.F.ÇAKMAK 13.18

 

 

ANADOLU YAKASI FİNALİSTLERİ
 

1997 KIZ

  ADI SOYADI İLÇE OKULU DERECE
1. YELİZ KARATAŞ KADIKÖY REŞAT NURİ 9.25
2. E.EDA FİDANCIOĞLU PENDİK ORHAN GAZİ 9.51
3. CEMRE SARI KADIKÖY M.PAŞA 9.63
4. SEVGİ KÖSE PENDİK ORHAN GAZİ 9.69
5. İREM GÜNEY ÜSKÜDAR 4. MURAT 9.73
6. AYŞEGÜL SAFRAN KADIKÖY MURATPAŞA 9.77
7. DAMLA ÜZÜM KADIKÖY ARİFPAŞA 9.78
8. KADER ERBEK ÜMRANİYE Ş.Ö.SEVDA AY 9.89
9. MELİK ÖZMEN KADIKÖY H.TÜRKKAL 9.96
10. SERAP ESEN BEYKOZ PAŞABAHÇE 10.16
11. MELİS YILMAZ KADIKÖY H.DEĞER 10.19
12. ELİF KARAHAN ÜSKÜDAR DOĞA 10.23

1996 KIZ

1. DENİZ TAHMAZ KADIKÖY DENİZATI İ.O 8.52
2. YASEMİN KAMACI ÜSKÜDAR L.ELÇİN 8.78
3. HAZAL CENGİZ ÜMRANİYE S.AYDOĞAN 8.86
4. AYBÜKE AĞIRBAŞ KADIKÖY M.İSFENDİYAR 8.97
5. BÜŞRA ERDEM ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI 8.99
6. AYLİN ÖZDEMİR ŞİLE TEKE.İ.O 9.18
7. CANSIN GÜVEN KURTKÖY Ö.ORTADOĞU 9.19
8. BÜŞRA BABASIZ BEYKOZ PAŞABAHÇE 9.25
9. DİLAN ÇİFTÇİ ŞİLE .75.YIL 9.31
10. NURSENA TÜYSÜZ ÜSKÜDAR 4.MURAT 9.38
11. CANAN ERTEK PENDİK .EROL.İ.O 9.45
12. TUĞBA KILIÇARSLAN ÜSKÜDAR 4.MURAT 9.48

1995 KIZ

1. NAZLICAN SAGUN BEYKOZ TED 11.40
2. DİLBER DENİZ ÜSKÜDAR 4.MURAT 11.59
3. ŞEHRİBAN ALTAY SAMANDIRA SAMANDIRA İ.O 11.75
4. Y.YONCA TOPAL PENDİK O.GAZİ 12.03
5. GÜLSÜM TAVRALI TUZLA ATATÜRK 12.04
6. CANSU DÖRTKÖŞE ÜSKÜDAR 4.MURAT 12.18
7. SUNA ERBEK DUDULLU Ş.SEVDA 12.22
8. N.YAĞMUR KESKİN ÜSKÜDAR 4.MURAT 12.26
9. YAĞMUR DOĞAN KARTAL M.E.V 12.32
10. DEFNE KAYSERİLİOĞLU BEYKOZ TED 12.32
11. CEREN KILIÇ ÜSKÜDAR 4.MURAT 12.51
12. HÜLYA ERTİK PENDİK E.TÜRKER 12.68
13. BEGÜM OĞUZ KADIKÖY DR.SAİT DARGA 12.70

1994 KIZ

1. YASEMİN FİSHER ÜMRANİYE NEZAHAT AH 13.24
2. BERFİN ALTAY KARTAL M.PAŞA 13.71
3. GÜNCE YURDAKUL KADIKÖY SAİT DARGA 13.86
4. IŞILAY ÖKSÜZ ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI 14.09
5. KÜBRA ŞİŞMAN ÜSKÜDAR “ “ 14.38
6. SÜMEYYE AMBARKAYA ÜMRANİYE S. AYDOĞAN 14.48
7. ÖZNUR DÜZENLİ SAMANDIRA M.K.ŞAHİN 14.58
8. GİZEM SAĞBAŞI SAMANDIRA “ “ “ 14.58
9. TUĞÇE AKÇAN KADIKÖY İKBALİYE 14.66
10. ÖYKÜ N. TARHAN KADİKÖY DR.SAİT DARGA 15.10

1993 KIZ

1. BURÇİN ANA ÜMR H.T.SİPAHİ 13.86
2. ŞEBNEM ŞANLIPINAR K.KÖY BAĞLARBAŞI 14.09
3. SERAP KABAK ÜMR Ş.Ö.SEVDA 14.19
4. MELİKE ÖZAĞI K.KÖY İKBALİYE 14.30
5. BÜŞRANUR TÜMER BEYKOZ KAVACIK İ.O 14.35
6. ASLIHAN DEMİR ÜMR VATAN 15.06
7. YASEMİN ŞİMŞEK S.BEYLİ N.KEMAL 15.14
8. TUĞBA GÜL TUZLA BARIŞ MANÇO 15.22
9. AYŞENUR YILMAZ ÜMR SEVDA AYDOĞ 15.44
10. DERYA GÜNEŞLİ KARTAL B.Ş.YUVA 15.47

1997 ERKEK

1. YASİN DENİZ PEND ORHANGAZİ 8.63
2. ENES YILMAZ ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY 9.06
3. ALİ KOÇ ÜSKÜDAR DOĞA 9.11
4. BERKAN ÖZÇELİK BEYKOZ KAVACIK 9.40
5. AYHAN KÖKSÜZ ÜMR VATAN 9.48
6. Ö.SERCAN GÜZEL KADIKÖY F.REŞİT 9.51
7. MERTCAN AYDEMİR --- K.BEYATLI 9.53
8. N.BERRU YAZICI KARTAL M.EĞT.VAK 9.64
9. ALPER AKBAŞ KADIKÖY ZİHNİPAŞA 9.67
10. AYBERK DİLBEN KADIKÖY Ö.ACIBADEM 9.69
11. ALİHAN ÖZEN KADIKÖY B.ŞEN.YUVA 9.80
12. GÖKALP KUNDAKÇI ADALAR HEYBELİ AD 9.87

1996 ERKEK

1. SIRACETTİN ÖZTEREK S.BEYLİ Y.PAŞALI 8.52
2. ERAY ARSLAN PENDİK O.GAZİ 8.56
3. MUSA KELEŞ TUZLA Y.EMRE 8.82
4. MAHSUN BULUCU SAMAN BÇŞEN YUV 8.83
5. O.ÇAĞATAY ÖZKAN ÜSKÜDAR 4.MURAT 8.90
6. SERGEN TOR KADIKÖY F.REŞİT 8.91
7. EMİN ÇİZGİCİ ÜSKÜDAR BAĞLARB 8.91
8. BURAK EKİNCİ KADIKÖY Ş.ÖĞR.MEH 9.01
9. RECEP GARİP SAMANDIRA B.Ş.YUVA 9.02
10. FURKAN ÖZTÜRK PAŞABAHÇE PAŞAB İ.O 9.03
11. AHMET ALTAN ÜMR ANAFEN 9.10
12. EMRE DENİZ KADIKÖY M.PAŞA 9.13

1995 ERKEK

1. AYKUT AY ÜSK 4.MURAT 10.58
2. M.METİN ÖZDEMİR BEYKOZ P.BAHÇE 10.64
3. Ö.KADİR TUNA ÜSK BAĞLARBAŞI 0.73
4. OĞUZHAN KARATAŞ BEYKOZ KAVACIK 11.44
5. MUTLUCAN KAYA SAMAND B.Ş.YUVA 11.54
6. SAMİR AKOVALI KARTAL Ö.ORTADOĞ 11.57
7. ALPCAN TEMEL ÜSK 4.MURAT 11.60
8. HALİL EROL KARTAL M.E.V 11.65
9. ONUR ÖZGÜL BEYKOZ P.BAHÇE 11.68
10. SEFA KADER S.GAZİ VATAN 11.74
11. TAMER KIZILARSLAN ” “ VATAN 11.85
12. SERDAR ULUDAĞ KADIKÖY Z.PAŞA 11.95

1994 ERKEK

1. FURKAN ŞEN ÜSK BAĞLARBAŞI 12.61
2. TARIK GÜLER KAR Ö.ORTADOĞU 12.73
3. KAAN MISIRLIOĞLU K.KÖY F.REŞİT 12.75
4. SERKAN HANÇER SAM SAMANDIRA 13.03
5. UBEYDULLAH YALÇIN ÜMR B.SOYAK 13.27
6. TARKAN KÜÇÜK BEYKOZ P.BAHÇE 13.29
7. M.EYÜP AY TUZLA ATATÜRK 13.43
8. ALİ ASLAN SAM B.Ş.YUVA 13.51
9. İSMET ERDİN KAR Ö.ORTA D 13.65
10. ETHEM KAYMAKÇI ŞİLE N.MORALIOĞ 13.81

1993 ERKEK

1. UMUT BİLİCİ K.KÖY K.KARABEKİR 11.91
2. KADİR ÇOLAK PENDİK O.GAZİ 12.18
3. UMUTCAN EKSEN PENDİK O.GAZİ 12.28
4. ALEXSANDER ÇOĞALMIŞ K.KÖY F.REŞİT 12.68
5. OKAN ŞİT BEYKOZ M.EMİN 12.80
6. AYKUT ARGUN TUZ M.TÜRKKAL 12.84
7. CAN ŞEHİRTAY BEYKOZ TED 12.86
8. ANIL GÖVEN KARTAL M.E.V 13.02
9. EMRE ULUOCAK K.KÖY İKBALİYE 13.04
10. GÖKAY TOSYALIOĞLU KAR M.E.V 13.04

 



ERKAN ÖZİZ
SICAK YUVA VAKFI
ATLETİZM ANTRENÖRÜ
 

Son Güncelleme ( Cuma, 27 Nisan 2007 )  
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12