Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow Bşk.Kadir Topbaş Vakıf ziyareti
Bşk.Kadir Topbaş Vakıf ziyareti Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 17 Temmuz 2006
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mim. Kadir Topbaş  Balat Eğitim Merkezimizdeki çalışmaları yerinde görmek için eğitim etüt salonumuzu ziyaret ederek burada uzman eğitmenler nezaretinde ders çalışmalarını izledi. 

    İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mim. Kadir Topbaş  Balat Eğitim Merkezimizdeki çalışmaları yerinde görmek için eğitim etüt salonumuzu ziyaret ederek burada uzman eğitmenler nezaretinde ders çalışmalarını izledi. Bu sırada dershanede bulunan öğrencilerimizle yakından ilgilenen başkanımız çocuklarımızın beklentilerini,buradan nasıl faydalandıklarını sordu.
    Buradaki faaliyetimizden çok memnun olduğunu samimiyetle belirten başkanımız bu modeli bütün İstanbul da yaygınlaştırılması için gerekenlerin yapılacağı sözünü verdi. Bu konuda sıcak yuva vakfının faaliyetlerine kendileri de imkanlarını seferber ederek bu işi spor kulüpleri bünyesinde sürdürmenin çok doğru olacağını bu konuda çalışmalar yapacak spor kulüplerine her türlü kolaylığı sağlayacağını beyan etti.

İstanbul Büyük şehir belediye başkanımız Sayın Mim. Kadir Topbaş Sıcak Yuva Vakfı Balat Eğitim Merkezimizi ziyaretine müteakip buradaki çalışmalara maddi manevi katkıda bulunan Balat esnafını ziyaret ederek  esnafın dertlerini dinledi. Buradaki çalışmalardan etkilendiğini söyleyen başkan. buradaki modeli bütün fatihte bütün İstanbul'da  uygulamamızı isteyerek  Büyük şehir belediye olarak sıcak yuva vakfının arkasında olacağı sözünü verdi.

İlçemizdeki saha sorunu
  Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Mimar Kadir Topbaş Vakfımız Balat eğitim merkezimize ve Bünyemizdeki Yavuz Sultan Selim spor kulübümüze yapmış olduğu ziyarette Fatih belediye başkanımız....
   Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Mimar Kadir Topbaş Vakfımız Balat eğitim merkezimize ve Bünyemizdeki Yavuz Sultan Selim spor kulübümüze yapmış olduğu ziyarette Fatih belediye başkanımız Mustafa Demir,Vakfımız yönetim kurulu üyeleri Prof. Yunus söylet, Av. Faik Işık ve Balat eğitim merkezi kurucusu Darülaceze müdürü Av. Tayfun Karali, CHP Fatin ilçe meclis üyesi Ercan Benian, büyük bir misafir esnaf topluluğu tarafından ziyareti esnasında kendisine sorulan sorunlarımıza büyük bir samimiyetle olumlu sözler vererek semtimizde bayram havası esmesine vesile olmuştur.      Başkanımızın ilk spor müjdesi İlçemizin tek profesyonel sahası karagümrük vefa stadı kasımpaşa stadı planları örnek alınarak yeniden düzenlemesine başlanıyor oldu.     Fatih Amatör spor kulüpler birliği yönetim  kurulu başkanı Av Faik ışık ,Av. Tayfun Karali,Eski başkan  Ercan benian,üye Kadri Gözaydın, Müzaffer Şener,Av. Abdurrahman Taştekin,birçok ilçe kulüp başkanı ilçemizdeki amatör spor tesislerinin yetersizliğini dile getirince
   

Başkanımız ise balat sahil şeridinde bulunan alt yapısı bozuk spor sahasının modernize edilerek Avrupa tarzı suni çim saha olarak ilçemiz amatör spor kulüplerinin hizmetine verileceği vaadinde bulunmuştur.

 

Başkan Mimar Kadir Topbaş

Uzun zamandır bakımsızlıktan viraneye dönen İlçemiz Mimarsinan spor tesislerinin yeniden modern olarak düzenlenerek ilçe amatör kulüplerine tahsis edileceğinin müjdesini verdi.

 

Namık sevik spor tesisinin de halı saha olarak düzenlenerek amatör spor hizmetine verileceğinin müjdesini verdi.
İlçemizde yapımı devam eden kapalı spor kompleksinden ilçemizde faal olan spor kulüplerinin azami faydalanmasını sağlamak amacı ile düzenleneceğini. bu vesile ile kulüplerimizin futbol dışında diğer spor dalları ile de ilgilenmelerini isteyerek. Yüzme,basketbol,voleybol,tenis gibi alanlarda kadrolar kurulması halinde bu yeni spor kompleksinden bu kulüplerimizin ücretsiz faydalanacaklarının sözünü verdi.
       Ayrıca Bütün spor kulüplerimizin spor yanında  sporcularının eğitimlerine de katkı sağlamaları , bu alanda sıcakyuva vakfı-Yavuz sultan selim spor kulübü metodunu uygulamalarını istedi bu konuda atılım yapacak olan kulüplere ellerindeki imkanları seferber edeceklerini taahhüt ettiler.
   
 Bşk.Kadir Topbaş'tan hediyeler
  İstanbul büyükşehir belediye başkanımız Sayın Mim. Kadir Topbaş  Balat eğitim merkezimizdeki ziyaretinde çocukları çeşitli hediyeler vererek öğrencilerimizi sevindirdi.

Son Güncelleme ( Salı, 25 Temmuz 2006 )
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12