Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret
Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Yazdır E-posta
 
Yazar Administrator   
Salı, 09 Ocak 2007
İstanbul Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ata Özeri Sıcak Yuva Vakfı olarak makamında ziyaret ettik. Ziyarette Sıcak Yuva Vakfı Başkan Yrd.Sayın Av. Faik Işık ve vakıf yöneticileri katıldılar.
Sayın Ata Özer Göreve geldiğinden beri Sıcak Yuva Vakfımızın çalışmalarını hayranlıkla izlediğini, çalışmalarımıza ne gibi bir katkı gerekiyorsa seve seve katkıda bulunacağı sözünü samimiyetle verdi.  Sıcak Yuva Vakfı Başkan Yrd. Sayın Av.Faik Işık Vakfımızın çalışmaları hakkında detaylı bilgiler sunarken , Gelecekteki projelerimiz hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalıştı. Sayın Ata Özerin makamında bulunmamız nedeniyle yoğun bir iş trafiği sağlıklı istişareye imkan vermedi. Pratikte güzel bir istişare oldu. Sıcak Yuva Vakfımız okullarımızda uygulamaya koymak istediğimiz sportif ve kültürel faaliyetlerde mümkün olan imkanlarda birlikte geliştireceğimiz projelerde ortak çalışma imkanları arıyoruz ileri tarihlerde Sayın Ata Özer ile teknik konuları istişare etmek üzere anlaşarak ziyaretten ayrıldık.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 08 Ekim 2007 )  
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12