Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Bağcılar İftar Yazdır E-posta
 
Yazar Administrator   
Pazartesi, 30 Ekim 2006
Sıcak Yuva Vakfı, Bağcılar belediye başkanı Av. Feyzullah Kıyıklık 'ın davetlisi olarak 21.10.2006 günü Bağcılar belediyesi iftar çadırına Yönetici,Öğretmen,Antrenör, Sporcular,Kültür etkinliğine katılan öğrencilerimiz ve aileleri ile katıldılar.
       İftar yemeğine müteakip Türkiye'nin yaş ortalaması olarak en küçük, sayısal olarak en büyük, Sıcak yuva vakfı Mehter bölüğü gösterisi gerçekleştirildi. Kuruluşu kısa zaman önce olmasına rağmen izleyicilerden tam not alan Mehtercilerimiz Uzun uzun alkışlandı. Mehter gösterisini Jimnastik,Karate,Kung fu,Güreş takımlarımızın sporcularının gösterileri ile devam edildi. Son olarak Vakfımızın İlahi ve Türk sanat müziği gurubu sahne aldı.
İftar yemeği ve gösteri arasında çocuklarımız İftar çadırı içinde bulunan Luna parkta çarpışan araba,atlı karınca, hava minderi gibi etkinliklerle eğlendiler. son olarak Başkanımız vakfımızın çocuklarına edebiyat eserlerinden oluşan kitap hediye etti.

 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12