Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Bütün Haberler (Blog) arrow Hayme Ana Ziyareti
Hayme Ana Ziyareti Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 05 Eylül 2006
Türk milletinin Devlet Anası "Hayme Ana Türbesi ve etkinlikleri kültür gezimizde, Bu yıl Ülke çapında gösterilen aşırı ilgi nedeniyle programımızı uygulayamadık.
Sıcak Yuva Vakfı Türk milletinin devlet anası "Hayme Ana " Türbe ve Festivalini ziyaret kültür etkinliği gerçekleştirildi.


3 Eylül 2006 günü 100 şehirlerarası otobüsle, vakıf olarak ciddi bir organizasyon ile günler öncesi hazırlanarak bilebileceğimiz bütün aksaklıkları telafi konusunda tedbirler alarak sporcularımıza ve ailelerine Osmanlı Devletimizin kurucu anası Hayme Ana'yı ziyaret ve tanıtma, Kütahyanın bozkırlarında güzel bir yayla etkinliği izletmek, diğer zamanları Bursa ve çevresinin kültürel değerlerini gezdirmek üzere yüzlerce gönüllü çalışanımızla hiçbir zorluğa fırsat vermeyecek şekilde hazırlandık. Bizlerin tasarrufu dışında birçok otobüs evvelce tespit edilen güzergahımızı kendi inisiyatifleri ile kullanmak istemeyerek araç sorumlularımızın ısrarına rağmen gezi güzergahımızdan ayrılarak doğrudan Domaniçe gittiler. bu şekilde gezi proğramımızda aksamlar oldu ,Bu yılki Hayme Ana etkinliği Vakıf Kurucumuz Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve devlet büyüklerimizin katılımıyla olsa gerek yurdun pekçok yerinden aşırı ilgi nedeniyle bir izdihama dönüştü. Bu nedenlerle tasarladığımız etkinliği uygulama imkanı bulamadık, Bu kaos nedeniyle Domaniç Kaymakamlığı ve Kütahya Valiliğide planladıkları etkinliği uygulayamadıklarından dolayı Çarşamba köyüne ziyarete gelen vatandaşlardan özür dilediler.
Bizler konuklarımıza güzel bir gün yaşatmanın heyecanı ile ne kadar gayret ettiysek bizim dışımızda gelişen olaylar buna imkan vermedi. Her şeye rağmen önemli tarihi mekanları gezdik, Şahsiyetler hakkında bilgi sahibi olduk. Yeni başladığımız bu kültür ve kaynaşma gezilerine bu tecrübelerimiz ışığında devam edeceğiz 10 Eylül 2006 günü Söğütte Ertuğrul Gazi ziyaretindeyiz sporcularımız ve ailelerini misafir etmekten onur duyacağız.

 
Son Güncelleme ( Pazartesi, 11 Eylül 2006 )
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12