Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow Taksim Meydan Spor
Taksim Meydan Spor Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Çarşamba, 02 Ağustos 2006
taksim_meydanspor
 Taksim ve çevresinde yaşayan , Aile bütçesine katkı sağlamak amacı ile  okul çıkışı küçük yaşta çalışmaya mecbur kalan çocuklarımızın, çocukluklarının gereği oyun ihtiyacını karşılamak amacı ile bu çocuklarımıza spor imkanı hazırladık.

 Spora yatkın kabiliyetli çocuklarımızı vakfımızın amatör spor kulüplerinde resmi sporcu unvanı ile yetiştirmeye devam edeceğiz, Gerekli hallerde diğer saygın kulüplere transferini sağlayacağız.

 Bir çoğunuzun Taksim çevresinden geçerken ya mendil satarken ya , su ve çiçek satarken, görmeye alışık olduğumuz pek çok çocuğumuz ,Önce yaz okulu çalışmaları adı altında faaliyet gösteren Fatih hocamızın himayesinde Şişli Motor meslek lisesi halı sahasında  futbol çalışması yapmaya başladı.

 Bu çocuklarımızın her türlü sorununu, üyemiz olan diğer çocuklar gibi yakından izliyoruz ,eğitimleri için her türlü destek vakfımızca karşılanacak, Taksim çevresinde açılacak etüt merkezimizde başta eğitimlerini sağlıklı devam ettirmeleri için gereken yardım sağlanacak, bir şekilde eğitimini devam ettirme imkanı olmayan çocuklarımızı , Birçok ilçede yaptığımız gibi  Beyoğlu Halk Eğitimi merkezi işbirliği ile hayatını kazanabileceği güncel bir meslek dalında diplomalı meslek kursu veriyoruz.       Taksim Meydan spor gönüllüleri çocuklarımız,. Artık hayata çok daha iyimser bakıyorlar.

 
taksim_meydanspor
 
taksim_meydanspor1
 
taksim_meydanspor2
 
taksim_meydanspor3
 
taksim_meydanspor4
 
taksim_meydanspor7
 
taksim_meydanspor10k
 
taksim_meydanspor12
 
taksim_meydanspor13
 
taksim_meydanspor15
 
taksim_meydanspor16
 
taksim_meydanspor17

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 09 Ağustos 2006 )
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12