Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow Tuzla Etkinlik Uygulamaları
Tuzla Etkinlik Uygulamaları Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 01 Ağustos 2006
Tuzla İlçemizde Yaz spor etkinlikleri Büyük bir eğitimci kadro ile devam ediyor.  İlçede bulunan  Kafkale spor tesisleri etkinliklerimiz için mükemmel bir altyapı oluşturmaktadır. tesislerden maalesef tamamından yararlanmamız bu yıl mümkün olmadı. yüzmeye ilave olarak bazı salon sporlar dalları da burada verilmektedir.
tuzlafutbolTuzla sahil halı saha tesislerinde profesyonel formasyonu olan eğitimci hocaların denetiminde çalışmalar devam etmektedir.
Futbol eğitimine ilave olarak başta atletizm olmak üzere çocuklarımıza diğer spor dalları da gösterilmekte sevmeleri için teşvik edilmektedir.
 
tuzlafutbol1
 
tuzlafutbol4
 
tuzlafutbol3
 
tuzlafutbol2
 
tuzlafutbol5

 

kafkaleyuzme

Tuzla Kafkale kapalı spor salonu yüzme havuzunda binden fazla çocuğumuz çoğunluğu yüzme bilmediği halde kısa bir zamanda yüzmeyi öğrendiler.  Çocuklarımıza alanında uzman , çocuk psikolojisini iyi bile bay bayan çalıştırıcılarımız sevgi ve sabır ile verdikleri derslerle çocuklarımızı su ile tanıştırarak, korkularını yenmelerini sağlamıştır.

 

Bir oyun sahası havasında geçen dersleri çocuklarımızın velileride izleyerek keyifli bir vakit geçiriyorlar.   Dileğimiz seneye bu ve buna benzer tesislerde vakfımıza yeterli zaman tahsis edilerek , maddi imkanı olmayan çok daha fazla çocuğumuzun bu sporları yapması sağlanmış olsun.  Vakfımızın önemli kararlarından biride buradaki hocalarımızın nezaretinde yüzme sporunu sevmiş resmi müsabakalara girebilecek kabiliyeti yakalamış çocuklarımız vakfımızın resmi kulüpleri adına yüzme federasyonu müsabakalarına  girerek ülkemizi her kulvarda temsil etmelerinin önünü açacaktır

 
kafkaleyuzme1
 
kafkaleyuzme2
 
kafkaleyuzme3
 
kafkaleyuzme4
 
kafkaleyuzme5
 
kafkaleyuzme6
 
kafkaleyuzme7
 
kafkaleyuzme8

tuzlavoelybol

Tuzla Endüstri meslek lisesi kapalı spor salonunda devam eden salon sporları çalışmalarımız çok güzel neticeler vermektedir.
 Buradaki voleybol çalışmalarımız çevredeki gençler tarafından yoğun talep görmüş çalışmalar adeta profesyonel bir havada geçmektedir.
bu çalışmaların sonucu çevrede iddialı bir voleybol takımı çıktığını görüyoruz.
biz sıcak yuva vakfı olarak üzerimize düşen görevi yaparak bu spor eğitimini yaz la sınırlı tutmuyor gereken dallarda başarılı çalışma bölgelerinde kulüpleşerek gençlerimizin bu sporları federasyon müsabakalarında devam ettirerek ülke sporuna kazandırılmalarını sağlayacağız.

 
tuzlavoelybol1
 
tuzlavoelybol2
 
tuzlavoelybol3
Son Güncelleme ( Salı, 01 Ağustos 2006 )
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12