Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Haberler arrow Vakıftan Haberler arrow Yaz Spor Kültür, Sanat Etkinlikleri
Yaz Spor Kültür, Sanat Etkinlikleri Yazdır E-posta
Yazar Web Master   
Cumartesi, 12 Haziran 2004
burhanfelek1 
Sıcak Yuva Vakfımız şimdilik sadece İstanbul'da 50 bin kişilik 7-17 Yaş arası çocuklarımızın katıldığı Futbol,Kapalı Havuzda yüzme,Güreş, Jimnastik, Basketbol,Voleybol,Savunma sporları dallarında , Alanında profesyonel formasyonu olan 250 hocanın nezaretinde Forma,spor malzemeleri,Vakfımızca ücretsiz karşılanan Dev bir organizasyona 29 Haziran'da BURHAN FELEK spor kompleksinde yapılan açılış merasimi ile başlandı.

ÜLKEMİZ TARİHİNDE TAMAMEN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ BİR KURUMUN HAYATA GEÇİRDİĞİ EN BÜYÜK SPOR - EĞİTİM - KÜLTÜR ETKİNLİĞİ


Sıcak Yuva Vakfımız şimdilik sadece İstanbul'da 50 bin kişilik 7-17 Yaş arası çocuklarımızın katıldığı Futbol,Kapalı Havuzda yüzme,Güreş, Jimnastik, Basketbol,Voleybol,Savunma sporları dallarında , Alanında profesyonel formasyonu olan 400 hocanın nezaretinde Forma,spor malzemeleri,Vakfımızca ücretsiz karşılanan Dev bir organizasyona 29 Haziran'da BURHAN FELEK spor kompleksinde yapılan açılış merasimi ile başlandı.
Vakfımızın bu dev organizasyonuna Destek veren Başta İstanbul Valisi Sayın MUAMMER GÜLER'e,İstanbul Büyükşehir belediye Başkanımız Sayın KADİR TOPBAŞ'a,İstanbul Milli Eğitim İl Müdürü ÖMER BALIBEY'e, İstanbul Gençlik Spor İl Müdürü TAMER TAŞPINAR'a Etkinliklerimizde ihtiyacımız olan, kendilerinin ukdesinde olan spor tesislerini hizmetimize verdikleri için İstanbullu Çocuklarımız adına Kendilerine şükranlarımızı iletiriz.
Etkinliklerimizde Spor salonları,sosyal tesisler,ulaşım imkanlarında destek veren İlçelerimizin değerli Belediye Başkanları, Başkan yardımcıları,Daire Başkanları ,Kurum müdürlerine minnetlerimizi belirtirken, Bu başarımızın devamında bütün yıl içindeki etkinliklerimizde desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyoruz.

   Vakfımız bu yıl 2. sini hayata geçirdiği Yaz spor etkinliklerinde çocuklarımızın bedensel ve ruh sağlığını korumada etkin önlemler arasında bulunan spor eğitimine önem vermekteyiz. bu sayede çocuklarımız üç ay gibi uzun zaman zarfında sokaklarda her türlü tehlikeyle baş başa amaçsız bir tatil geçirmelerinin sakıncalarını bildiğimiz için bu dev organizasyonu şartlar imkan verdiği süre bütün ülke genelinde uygulamaya koymak niyetindeyiz.
   Bu vesile ile imkan bulamadığından dolayı sportif kabiliyetleri keşfedilememiş çocuklarımızı keşfederek ülkemiz sporuna kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.
   Bu organizasyonlar vesilesi ile tanıştığımız yavrularımıza yıl içinde  çeşitli ilçelerdeki merkezlerimizde etüt hizmeti veren bilgisayarlı ,Öğretmen nezaretinde çocuklarımızın okul derslerini yapmasını sağlıyoruz. bu merkezimize devam eden üyelerimiz,okullarında ,sınıflarında üstün dereceler getirmeleri bizleri mutlu etmektedir.
    çeşitli semtlerdeki federe amatör spor kulüpleri ile işbirliği yaparak bu kulüplerimizin mümkün olan bütün branşlarda müsabakalara katılmalarını sağlıyoruz. bu kulüplerimizin evvelce kahvehane olarak kullanılan lokallerini semt etüt merkezi olarak kullanmaları için alt yapı sağlıyoruz,eğitmen desteği veriyoruz.
   Vakfımızın amacı doğrultusunda ülkemizde tek insanın sokakta kalmayacağı güne kadar çalışmalarımız devam edecektir.
     Bu kutsal çalışmalarımıza destek verecek bütün resmi,gayri resmi,kurumsal,kişisel katkılara açığız çalışmalarımızda desteklerini beklemekteyiz.

Son Güncelleme ( Salı, 25 Temmuz 2006 )
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12