Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Faaliyetlerimiz
Faaliyetlerimiz

Sıcak Yuva Vakfı; kuruluş senedinde belirtilen alanlarda , kurucular kurulu üyemiz Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından  açıkça beyan edildiği şekilde, çalışma ilkelerini uygulamak konusunda kararlı adımlarla, yeni projelerle büyük mesafeler katetmiştir.

"Sokaklarda yaşayan veya sokağa düşme riski taşıyan; kimsesiz çocuklar, yaşlılar, bağımlı aile bireyleri, yardım ve bakıma muhtaç kişiler, toplumumuzun ahlaki değerleri ve bireylerin ruh sağlığı açısından elverişsiz koşullarda bulunanlara; barınma , korunma, sağlık, eğitim, tedavi, maddi ve manevi her konuda yardımcı olmak" amacını gerçekleştirmeye yönelik etkin ve kuşatıcı faaliyetlerde bulunmak üzere SICAK YUVA isimli vakfımızın kurulmasına karar vermiş idik.

R.Tayyip Erdoğan

Hayatımızdan maalesef  çekilmeye yüz tutan "kimsesizlerin kimsesi olmak" yüce Türk milletinin karakteristik en belirgin özelliği idi. Çalışmalarımıza milletimizin körelmeye yüz tutan bu özelliğini ön plana çıkararak , çevremizdeki genç,yaşlı esnaf,işçi,memur,işadamlarından gönüllüler ordusu kurarak insanımızın kanayan yarasına merhem, akan göz yaşına mendil, açlığına bir dilim ekmek, soğuk ve karanlık  odasına bir mum , cehaletine bir kısık ışık olmak için zaman mevhumunu unutarak  ilerliyoruz.
   Burada henüz bizim ulaşamadığımız veya bize ulaşmak isteyip ulamamış bütün gönüllü arkadaşlarımızı ordumuza katılmaya, Zaman, Birikim, Emek, Sermaye, Bilgi gücümüze  güç
katmaya davet ediyoruz.

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12