Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Yüzme
Sıcak Yuva Vakfı Yaz Spor Okulu Bünyesinde  açtığı Yüzme kursuna ilgi çok yoğun oldu .


İstanbul İl Gençlik ve Spor İl müdürlüğünün vakfımıza  tahsis ettiği Avni Akyol Kapalı yüzme havuzunda minikler, gençler,  yetişkinler olmak üzere üç gurupta eğitime aldığımız kursiyerlerimiz.   İstanbul İl Gençlik ve Spor İl müdürlüğünün görevlendirdiği, Konusunda uzman Bay,Bayan Spor ve Yüzme Antönerlerinin nezaretinde  çalışmalarına devam ediyorlar.

Buradan Önce bizlere bu imkanın idari müsaadesini sunan   İstanbul İl Gençlik ve Spor İl müdürü Sn. Tamer Taşpınara çok teşekkür ederiz.  Ayrıca yoğun bir disipline çocuklarımıza yüzme derslerinde büyük bir başarı ile yüzme zevkini öğreten Başta görevli Antrenör Yusuf Habiboğlu na  Yüzme ve Beden eğitimi öğretmenleri Çağatay kahraman, Burak Karakaya, Orhan Con, Serhan Taşdelen, Erkan Tarım, Zafer Ekici, Özkan Yüksel, Aslı Uzer, Duygu Altuntaş  a çok teşekkür ederiz.

Henüz deniz veya hiçbir şekilde suya girmeyen, çocuklarımıza tecrübeli hocaları , önce havuz kenarında çocukların heyecanını sakinleştirmek için oyun ve  beden hareketleri göstererek su fobilerini yenmelerine ortam hazırladı.

Çocuklar havuz kenarında  ayaklarını suya sokarak oynuyorlar

Başlar suya giriyor suyun içinde nefes üfleme çalışması ile yüzmede çok önemli olan su içinde nefes hareketleri öğretiliyor


   
   


 

 

 Tarih Öğe Başlığı Yazar Tıklamalar
Perşembe, 20 Temmuz 2006 Yüzme Sporunun Tarihçesi Administrator 5936

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12