Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Bütün Haberler (Blog)
Bütün içerikler
ICC Eylül 2005 Haber Derlemesi Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 25 Temmuz 2006
PDF dosyayı indirmek veya açmak için burayı tıklayın.
Son Güncelleme ( Salı, 25 Temmuz 2006 )
 
'İki Devlet, Bir Millet' İstanbul'da Birleşti Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 24 Temmuz 2006

 “İki Devlet, Bir Millet” İstanbul’da tarihleşti…
 Azerbaycan Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev adına Sarıyer Kireçburnu'nda yaptırılan Haydar Aliyev Parkı, Anıtı ve Caddesi’nin açılışında konuşan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, bugünün kendisi için çok heyecanlı bir gün olduğunu dile getirerek, ''Haydar Aliyev benim atamdı. Ben bugün iki kat daha mutluyum. Dünyanın en güzel kentin en güzel yerinde Haydar Aliyev'in Parkı ve Anıtını açacağız. Çok büyük bir hadisedir. Bu parkın açılışı iki ülke arasındaki dostluk, birlik ve kardeşliğin bir alametidir'' diye konuştu.

 

Son Güncelleme ( Salı, 03 Nisan 2007 )
Devamını oku...
 
73 Yaşında bilgisayar öğrenmek Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 24 Temmuz 2006

muserreftanbBu yılki bilgisayar kursumuzun kursiyerleri arasında Doğma büyüme Ayvansaraylı Müşerref Tan ablamız oldu.
Kendisi 1933 doğumlu 73 yaşında olmasına rağmen bilgisayarı öğrenmede bütün sınıftan fazla azimli. ilerlemiş yaşına rağmen öğrenme hırsı çevresindekileri kıskandıracak boyutta, Müşerref abla Kanada'da oturan kızı ile internet ortamında görüşüyor, fakat Internet kafelerde rahatsız oluyor, burada bilgisayarı öğrenip evine bilgisayar alarak dünyaya açılmaya kararlı, müşerref abla sadece  Internet değil bilgisayarın bütün işlevselliğinden faydalanarak torunlarına bilgi beceri dersi vereceğine inanıyoruz.
  Çağımızın en güçlü silahı bilgisayar teknolojisi bunu gereği gibi yakalayan toplumlar ilerleyecek geri kalanlar kaybedecek, Ülkemizi ve insanımızı geleceğe sağlam adımlarla hazırlamak için müşerref abladan ibret alarak bu teknolojiye gereken önemi verelim diyoruz.  Çünkü devletin koca koca görevlerinde hizmet üretmeye çalışan birçok şahsın hala bilgisayar ve Interneti kullanamadığını görüyoruz , ülkemiz adına çok üzülüyoruz.
  Bu vesile ile sıcak yuva vakfı olarak kursiyerlerimize başarılar dilerken milletimize başarılı mutlu gelecekler temenni ediyoruz.

 
2006 Bilgsayar Eğitimi Başladı Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 24 Temmuz 2006

2006 yılı Bilgisayar eğitimi kurslarımıza başladık


bilegitim1 20 kursiyerle başlayan İlçe Halk eğitim müdürlüğü destekli bilgisayar ve ofis programları kullanımı kursuna ilgi çok büyük oldu, bilgisayar laboratuarımızın imkanları nedeniyle talepleri 20 şer kişilik sınıflara dağıtarak derslere başladık.
Kursumuz eğitim yaz tatiline kadar kesintisiz devam edecek, kurslarımıza eğitim çağı öğrenciler kadar ev hanımları ve çevre esnafı ilgi gösteriyor.

Sıcak yuva vakfı balat eğitim merkezimizde ileri derecede mesleki bilgisayar kursları başlıyor.
bu yıl Muhasebe,İngilizce, Auto cad, grafik tasarım, web tasarımı konularında kurslar düzenlenecektir.
kursiyerlerimize başarılar dileriz.

 
Balat Etüt Merkezi Restore Edildi Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 24 Temmuz 2006

restore1bBalat eğitim merkezimizde yeniden dizayn ve restore edilen eğitim binamızda öğrencilerin son sistem yeni bilgisayar donanımı ve adsl Internet bağlantısı ile hocaları eşliğinde başta okul programlarını destekleyici dersler almalarına imkan hazırlamış bulunmaktayız.
Ayrıca Fatih milli eğitim müd. Halk eğitimi merkezinin resmi diploma ve eğitim desteği ile semt sakinlerine yönelik bilgisayar ve ofis programları eğitimi verilmektedir. muhasebe,grafik,web tasarımı gibi talep olan konularda 20 kişilik sınıflarda ücretsiz her türlü kursu vermekteyiz. Vakfımızın varlık amacı zaten bu insanımızı korumak , korumanın en doğru yolu ise eğitim,iş ve aş temin etmelerinde imkanlar hazırlamaktır. biz burada balık dağıtmıyor toplumun mağdur kesimine balık tutmayı öğretiyoruz.

 

 

restore2b Balat eğitim merkezimizdeki bilgisayar laboratuarımız sayın Başbakanımızın eşleri Emine Erdoğan tarafından vakfımıza bağışlanmıştır. Vakfımız bu anlamlı fedakarlık için sayın Emine Erdoğan hanıma teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 
restore3bEğitime destek verdiğimiz kuruluşlarımızda gençlerimizin bilgisayar öğrenimini sağlamak amacı ile ilçe halk eğitim merkezi müdürlüğü işbirliği ile milli eğitim diplomalı bilgisayar eğitim kursları ile gençlerimize Bilgisayar kullanımı,ofis programları Kullanımı, Grafik ,Tasarım,muhasebe dallarında ehil eğitmenler nezaretinde genlerimizin ufkunu genişletecek bütün imkanları hazırlayarak kendilerinin hizmetine sunmaktayız.

 
Balat Etüt Merkezinde Tiyatro Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 24 Temmuz 2006

BALAT EĞİTİM ETÜT MERKEZİNDE TİYATRO


Sıcak Yuva Vakfı Balat eğitim merkezimizde çocuklarımız eğitim metotları içinde düşünme melekesini geliştirmek,sosyal hayatı doğru algılamak, kültür ,sanat değerlerini öğretmek amacı ile kültürümüzün temel taşı olan eserlerin tiyatro formatlarını , alanında deneyimli öğreticiler denetiminde tiyatro çalışmaları devam ediyor.

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 91 - 100 Toplam 152

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12