Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Bütün Haberler (Blog)
Bütün içerikler
Bahar Yüzme Yarışları Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 08 Mayıs 2007
Özel İstek Uluğbey Okulları İstanbul Bahar Yüzme Yarışlarına Sıcak Yuva Vakfı Erenköy Spor Kulübü'nden 42 yüzücüyle katıldık. Çok sayıda kulüp ve okulların mücadelesinde yüzücülerimiz oldukça iyi dereceler çıkardılar.En iyi dereceyi küçükler 50 mt. sırtüstünde yarışan Cem UPRAK İST. 2. olarak elde etti.
Son Güncelleme ( Salı, 08 Mayıs 2007 )
Devamını oku...
 
Pist Yarışmaları Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 07 Mayıs 2007
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ilköğretim okulları arası düzenlemiş olduğu pist yarışları sonuçlandı. Vakfımız sporcuları çeşitli dereceler kazandı.
Son Güncelleme ( Salı, 08 Mayıs 2007 )
Devamını oku...
 
İstanbul'un En Hızlısı Finalistleri Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Cuma, 27 Nisan 2007
Vakfımızın düzenlemiş olduğu Atletizm Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen İstanbul'un En Hızlısı yarışmasından görüntüler ve finalistlerin listesi.
Son Güncelleme ( Cuma, 27 Nisan 2007 )
Devamını oku...
 
Tuzla 23 Nisan Şenlikleri Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Çarşamba, 25 Nisan 2007
Tuzla Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu 23 Nisan Şenlikleri, vakfımızın da katılımıyla tam bir şölen havasında geçti. Binlerce çocuğumuzun, çocukluklarını doyasıya yaşadığı şenlikte uçurtmalar uçuruldu, şiirler okundu, şarkılar söylendi. 87 minik mehteran, büyümüş de küçülmüşler gibi kendilerinden emin bir edayla gösterilerini yaptılar ve izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar. Çocuklarımız tarafından; Ulusal Egemenlik, Milli birlik ve beraberliğin tablosunun çizildiği şenliklerde Tuzla Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ'nin vakfımızın şenliğe katkılarından dolayı verdiği plaketi Tuzla koordinatörümüz Ufuk GERSMAN vakfımız adına teslim aldı.
Son Güncelleme ( Çarşamba, 25 Nisan 2007 )
Devamını oku...
 
Maltepe Uçurtma Festivali Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Çarşamba, 25 Nisan 2007
22 Nisan Pazar günü, baharın habercisi güneşin bize göz kırpmasını fırsat bilip çocuklarımızla Maltepe sahilini şenlendirdik. 87 minik çocuğumuzdan oluşan mehter takımımızın yaptığı muhteşem gösterinin eşliğinde; antrenörlerimizin rehberlik ettiği yüzlerce çocuğumuzla uçurtmalarımızı kapıp gökyüzünü renklendirdik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı karşıladığımız bu günde çocuklarımızın neşesi ve birbirlerine kenetlenmeleri görülmeğe değer bir tablo oluşturdu.
Son Güncelleme ( Çarşamba, 25 Nisan 2007 )
Devamını oku...
 
Tuzla Bahar Toplantısı Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 16 Nisan 2007
Tuzlada Sıcak Yuva Vakfı Spor Faaliyetleri devam ediyor. Yoğun çalışma temposunda sporcularımızın ve çalışanların motivasyonunu sağlamak amacı ile sporcularımız, aileleri ve çalışanlarımız ile birlikte bahar toplantısı yaptık. Son derece sıcak bir havada gerçekleşen toplantı neticesinde çalışanlarımız, sporcularımız ve aileleri kaynaştılar.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 21 - 30 Toplam 152

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12