Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Bütün Haberler (Blog)
Bütün içerikler
Üsküdar 109. Bölge Bahar Turnuvası Ödül Töreni Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Cuma, 01 Haziran 2007
Üsküdar 109. Bölge Bahar Turnuvası bölge okullarının katılımı ile coşkulu bir şekilde yapıldı. Turnuvanın ödül töreni 29.05.2007 salı günü yapıldı. Törende Sıcak Yuva Vakfı Çocuk Mehter Takımı'nın muhteşem gösterisi ile başladı ve dereceye giren okul, öğretmen ve öğrencilere ödülleri dağıtıldı ardından Esat Paşa Lisesi Halk Oyunları Grubu gösterileri törene katılan vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazandılar.
Son Güncelleme ( Cuma, 01 Haziran 2007 )
Devamını oku...
 
Ritm Orkestramız Kasımpaşa'yı Coşturdu Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Cuma, 25 Mayıs 2007
20.05.2007 Tarihinde 100 kişilik Ritm Orkestramızla Kasım Paşa Spor Kulübünün Süper lig yolunda playoff'a kalma maçında seyircilere müzik ziyafeti verdik.
Devamını oku...
 
Balat Etüt Merkezi Tiyatro Gösterisi Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 22 Mayıs 2007
Balat Etüt Eğitim merkezi çocuklarımızın "AH ŞU GENÇLER" oyunu 16.05.2007 "TÖRE" oyunu 21.05.2007 tarihinde Zübeyde hanım kültür merkezinde sahnelendi. İlçe protokolü ile birlikte büyük katılımla sahnelenen oyunda çocuklarımız izleyicilerden büyük alkış aldı. Tiyatro gurubumuz yaz döneminde seri gösterilerle oyunlarını sahnelemeye devam edecekler. Oyunu seyreden usta sanatçılar ,çocuklarımızın amatör olduğuna inanamadılar. Seyrettikleri bu oyuncuları yakın zamanda büyük sahnelerde göreceğiz dediler.
Son Güncelleme ( Salı, 22 Mayıs 2007 )
Devamını oku...
 
Atatürk Yol Koşusu Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Perşembe, 17 Mayıs 2007
16.05.2007 tarihinde Gülhane Parkı'nda yapılan Atatürk Yol Koşusu'na Sultanbeyli Atletizm Takımı öğrencileiyle katıldık. Minik takım ve yıldız takım olarak antrenörlerimiz Nesim Tunç ve Durukan Daş ile çalışmalarını sürdüren öğrencilerimiz katıldıkları bu müsabakada gelecek için bizleri ümitlendirdi. Öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz.
Devamını oku...
 
Sultanbeylide çalışmalar devam ediyor. Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Perşembe, 17 Mayıs 2007
Sultanbeyli Kapalı Spor Salonu'nda çalışmalarına devam eden voleybol öğrencilerimiz 12 Mayıs Cumartesi günü antrenman çıkışı antrenörleri Elif Kılıçarslan ile birlikte eğlenceli bir piknik yaptılar. Takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunan bu faaliyet diğer branşlardaki öğrencilerimize de örnek teşkil etmiştir. Bu tür organizasyonların devamını bekliyoruz.
Son Güncelleme ( Perşembe, 17 Mayıs 2007 )
Devamını oku...
 
Tuzla Futbol Çalışmaları Başladı Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 15 Mayıs 2007
Sıcak Yuva Vakfı Yaz Spor Kültür Sanat faaliyetleri kapsamında Tuzla'da basketbol, voleybol, savunma sporları, yüzme, futbol branşlarında faaliyetler başladı. Tuzlada aynı zamanda etüt merkezlerimiz dahilinde tiyatro, müzik resim, el sanatları çalışmaları yapılmakta ayrıca çocuk mehter takımımız bulunmaktadır. Hafta sonu futbol kursları kayıtlarımız Tuzla Sahil Halı Saha Tesislerinde başladı ve ilk gün 105 kayıt alındı, kayıtlar tüm hızıyla devam etmekte. Katılan bütün çocuklarımıza başarılar diliyoruz.
Son Güncelleme ( Salı, 15 Mayıs 2007 )
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 11 - 20 Toplam 152

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12