Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size default color green color orange color
Anasayfa arrow Bütün Haberler (Blog)
Bütün içerikler
Uyuşturucu İle Mücadele Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Çarşamba, 05 Aralık 2007

Geçliğimizi tehdit eden Uyuşturucu belasına karşı çocuklarımızın bilincini geliştirmek,Onların geleceğini korumak amacı ile gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize Uyuşturucu kullanan kişilerin gerçek hayat hikayelerinden derlenen tiyatro oyunu (BAY EX )14.09.2007 cuma günü ve 05-11-2007 pazartesi günü Fatih Bld. Zübeyde hanım Kültür merkezinde sahnelendi.
Fatih ilçemizdeki spor kulüplerimizin genç,yıldız,minik takımı sporcularının yoğunlukla katıldığı oyun istanbul narkotik şübe memurları tarafından Ekim ve Kasım aylarında iki kere sahnelenmiştir.
Büyük ilgi uyandıran oyun Ücretsiz gerçekleştirildi.
Madde bağımlısı hastaları çok çarpıcı örneklerle gençlerimize adeta canlı yaşatan sanatçılarımıza çok teşekkür ederiz

Son Güncelleme ( Perşembe, 06 Aralık 2007 )
 
Fener - Balat Sosyal Merkezi Çalışmalarına Başladı Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Perşembe, 15 Kasım 2007
Sıcak yuva vakfı,Fatih belediyesi,
Fatih Halk eğitim müdürlüğü işbirliği ile Ücretsiz Meslek edindirme, Aile eğitimi kursları başladı.
Merkezimizde; Sağlık eğitim kursları,Aile içi iletişim seminerleri,Uzman görevliler tarafından Aile danışmanlığı hizmeti, Okula devam çocuklarımıza ev ödevi konusunda yardımcı olmak , çeşitli ders konularında eğitim desteği kursları düzenlenmektedir.
3-6 yaş arası çocukların gelişimi için günlük eğitim programları, Semtimizde saha çalışmaları yaparak semtimizin sosyal ihtiyaçlarının belirlenmesine çalışıyoruz.
Son Güncelleme ( Perşembe, 06 Aralık 2007 )
Devamını oku...
 
Bağcılar Etüt Merkezi Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 16 Ekim 2007
Bağcılar Belediyesi Sıcak Yuva Vakfı Çocuk Eğitim Etüt Merkezimiz'de ön kayıtlar başlamıştır. Etüt merkezi en kısa zamanda yeni eğitim ve öğretim döneminde çocuklarımıza hizmet vermeye başlayacaktır. İletişim ve ayrıntılı bilgi için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.
Bağclar Sıcak Yuva Vakfı Etüt Merkezi: 0 212 630 53 72
Sıcak Yuva Vakfı: 0 212 587 53 32
Son Güncelleme ( Salı, 16 Ekim 2007 )
Devamını oku...
 
Veteranlar Güreş Turnuvası Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 06 Ağustos 2007
03.08.2007 Tarihinde başlayan Gençlik Spor Genel Müdürlüğünün düzenlediği Veteranlar Güreş Turnuvası Vakfımızında katkılarıyla Bağcılar Olimpik Güreş Salonunda gerçekleştirildi. 03.08.2007 tarihinde açılış töreni ile başlayan güreş turnuvası renkli görüntülere sahne oldu. Turnuva 05.08.2007 tarihinde ödül töreni ile son buldu.
Son Güncelleme ( Pazartesi, 13 Ağustos 2007 )
Devamını oku...
 
Mehter Takımımız Hacı Ahmet Ünal Vakfın'da Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Cumartesi, 28 Temmuz 2007
İnsanların tam bir olgunluğa ulaşabilmesi için küçük yaşlardan itibaren bedenen ve ruhen tam bir donanıma sahip olacak şekilde yetiştirilmeleri gerekmektedir.Bu yıl Hacı Ahmet Ünal Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Üsküdar Müftülüğü Boğaziçi Kuran Kursu öğrencileri yaz boyunca ruhlarını ve manevi dünyalarını donattılar. Sıcak Yuva Vakfı olarak, bu çocuklarımızın bedenlerinin de aynı olgunluğa erişebilmesini sağlamak için onları Sıcak Yuva Vakfı Yaz Spor Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Burhan Felek yüzme havuzunda 5 haftalık bir yüzme programına dahil ettik. Vakfımızın konusunda uzman antrenörleri tarafından bu öğrencilere yüzme eğitimi verildi. Boğaziçi Kuran Kursu'nun dönem sonu programı 27.07.2007 tarihinde Beylerbeyi Küplüce Kurs binası önünde gerçekleştirildi. Program 18:30'da Kuran kursu öğrencilerine verilen yemekle başladı. Programa Sıcak Yuva Vakfının Çocuk Mehter Takımı da katıldı. Programa katılan kurs öğrencileri ve velilerinin büyük ilgisini çeken Çocuk Mehter Takımınız izleyenlerini coşturdu. Programın devamında kurs öğrencilerinin katıldığı çeşitli etkinliklerde dereceye girenlere ödülleri verildi.
Son Güncelleme ( Cumartesi, 28 Temmuz 2007 )
Devamını oku...
 
Nasreddin Hocayı Anma Şenlikleri Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Perşembe, 05 Temmuz 2007
Fatih Belediyesinin Düzenlediği Nasreddin Hoca'yı Anma Şenliklerine Ritim Ekibimizle katıldık. Nasreddin Hoca'nın küçük bir oyununun da sergilendiği programda çocuklarımız küçük bedenlerinden beklenmeyecek kadar iyi bir performans sergiliyerek izleyenleri büyüledi. Fatih Belediye Başkanımız sayın Mustafa DEMİR konuşmasında vakfımıza ve çocuklarımıza katılımlarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 10 Toplam 152

Ana Menü

Anasayfa
Kurumsal
Haberler
Faaliyetlerimiz
Spor Faaliyetleri(Tanıtım)
Kültürel Projelerimiz
Etüt Merkezlerimiz
Çocuklarımız
İSMEM-SICAKYUVA
Forum
Arama
Bütün Haberler (Blog)
İletişim
Ziyaretci Defteri
İstek-Görüş-Şikayet
Forum
Foto Galeri

Üye Girişi

Hoşgeldiniz .
:

:

Beni hatırla

Top
Untitled-12